Haber

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: Çok güzel bir seçim atmosferi var

Haberler-GAYE ŞEYMA CAN/ Kamera-SADIK KARAKULOĞLU

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, çok güzel oy İstanbul’da çok güzel bir atmosfer olduğunu ve şu ana kadar İstanbul’da önemli bir olumsuzluk yaşanmadığını ifade ederek, “Çok iyi başladı. Akşam göreceksiniz her şey çok güzel olacak. Biz o baharı şimdiden hissettik. Akşam vatandaşlarımız oy kullandıktan sonra o baharın gelişini 86 milyonla tescilleyeceğiz.” .

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Beyoğlu Ömer Avni Mahallesi’ndeki Fındıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oy kullandı. Vatandaşlarla fotoğraf çektiren Kaftancıoğlu, oyunu kullanmadan önce şunları söyledi:

“Çok güzel başladı. Akşam göreceksiniz her şey çok güzel olacak. Memlekete baharın geldiğini hissettik. Akşam vatandaşlarımız oy kullandıktan sonra 86 milyon kişi ile o baharın gelişini tescilleyeceğiz. Çok güzel bir bahar havasında seçim yapıyoruz.Cumhuriyet Halk Partisi’nde sabahın erken saatlerinden itibaren seçim yapıyoruz.Arkadaşlarımız tüm sandıklarda ve okullarda yerlerini aldılar. Şu ana kadar büyük bir olumsuzluk olmadı. Günün başladığı gibi biteceğine inanıyorum.”

“ÇOK GÜZEL BİR SEÇİM ORTAMI YAŞADIK”

Kaftancıoğlu, oy kullanacağı sınıfa giderken Türkiye İşçi Partisi (TİP) Milletvekili Ahmet Şık ile karşılaştı ve Şık’ı selamladı. Oyların kullanılmasının ardından Kaftancıoğlu, “Şu ana kadar İstanbul’da büyük bir olumsuzluk yok. Ufak tefek itirazlar oldu ki her seçimde olabilecek şeyler. Onun dışında çok güzel bir seçim atmosferi var. Ben çok memnunum. çok yakından takip ediyorum.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu