Yaşam

Kocasının Ev Almak İçin Çocuklarını Satmayı Teklif Ettiğini İddia Eden Hüsniye İtiraflarıyla Herkesi Şok Etti!

Hafta içi her gün Star TV’de ekranlara gelen Serap Paköz ile Gerçeğin peşinde programında dumura uğradığımız bir mevzu işlendi! Kızını mesken parası karşılığında satmak istediği tez edilen baba ve tez sahibi anne canlı yayında yüzleşti!

Star TV ekranlarında yayınlanan Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programında tekrar şaşkınlığımızı gizleyemeyeceğimiz bir mevzu işlendi.

Geçtiğimiz günlerde Mukat isimli erkek, çocuğunun velayetini almış olmasına karşın eski eşi tarafından kaçırıldığını tez ederek yengesi Bedriye ile birlikte Serap Paköz’e başvurdu.

2000 yılında bir süredir konuştuğu Hüsniye’nin kendisine kaçmasıyla evlendiklerini söyleyen Mukat, Hüsniye’nin 14 yaşında evlenen bir çocuk gelin olduğunu, kendisine geldiğinde 2 tane çocuğu olduğunu ve o dönem maddi durumu olmadığı halde borçlanarak evlendiklerini söyledi.

2011 yılında bir kız çocukları olan çift, anlaşamadıkları için ayrılmış ve Hüsniye baba evine geri dönmüş. Bu süreçte çocuğunu hiç göremeyen Mukat, ailesinin gayreti ile Hüsniye’nin ailesine ulaşmış lakin aile, Hüsniye’nin evlendiğini söylemiş.

Bu sırada velayet davası süreci başlamış ve bu süreç yıllarca sürmüş. En sonunda ise mahkeme velayeti Mukat’a vermiş.

Kızının, eşinin yeni eşi Abdullah’ı öz babası olarak bildiğini söyleyen Mukat, 9 yıldır hiç görmediği kızının velayetini aldığı an eski eşi Hüsniye’nin kızını kurtardığını tez etti.

Mukat’ın bir diğer iddiası ise üvey baba Abdullah’ın kızını istismar ettiği oldu. Abdullah ise yayına bağlanıp bu savları yalanladı.

Daha sonrasında ise Hüsniye, kendisi ve yeni eşi hakkında ortaya atılan savlara yanıt vermek için yayına geldi.

Hüsniye’nin iddialarına göre Mukat’ın yengesi Bedriye, ikilinin evliliklerine daima müdahalede bulunuyormuş. Bunun üstüne bir de Mukat’ın alkol sorunu ve işsizliği eklenince Hüsniye’nin canına tak etmiş!

Önce klasik eski karı-koca arbedesi olarak düşündüğümüz olay, Serap Paköz’ün “Peki Mukat çocuğunuzu kime, ne kadara satmak istedi?” sorusuyla bambaşka bir noktaya gitti!

İddialara göre Mukat eşi Hüsniye’ye “Çocuğumuzu satalım, ev alalım” teklifinde bulunmuş! Bu sorunun akabinde Hüsniye’ye ve Serap Paköz’e

Evliliklerinin bitme noktasında Mukat’ın arkadaşlarını eve getirmesini ve alkol almaları Hüsniye’yi zahmetten çıkartmış ve ayrılmaya karar vermiş.

Fakat Mukat bu tezleri yalanladı ve asla alkol kullanmadığını söyledi.

Hüsniye eski eşi Mukat’ın ev kirasını bile ödemediğini, çalışmadığını ve geçimlerini kendi çalışmalarıyla sürdürdüğünü söyledi. Ardından ise Mukat’ın konutu terk edip gittiğini argüman etti.

Bu süreçte ise Mukat bir defa bile arayıp ‘Nasılsınız?’ diye sormamış…

Üvey baba istismarını da kesin bir lisanla reddeden Hüsniye, “Kızımı tehdit ettiler, kızım bu yüzden yalan söyledi.” dedi…

Kızının geceleri nenesi ile birlikte uyuduğunu, hiçbir formda istismar edilecek bir durum yaşanmadığını söyledi…

Valla hangi argümana daha çok şaşıralım bilemedik… Kelamı size burakıyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu