Yaşam

Organizasyon 70. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Organizasyon Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1’in nefes kesen dizisi Teşkilat dün akşam 70. bölümüyle ekrana geldi. Yapımcılığını Tims&B Productions’ın üstlendiği aksiyon, drama ve zeka türündeki Teşkilat dizisinin bu sezon başrollerini Deniz Baysal Yurtçu ve Murat Yıldırım paylaşıyor. Yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ajansın son bölümü tek parça tam ekran…

Organizasyonun son bölümünde; Korkut, Efkar’ın yaşadığını görünce resmen şok olur.

Sacide ise Hasan Atmaca’nın yaşadığından habersiz yas tutmaya devam eder.

Bu sırada Halit Başkan, karar vermeleri gerektiğini söyleyerek Efkar ve Korkut’a bir teklifte bulunur. Bu kararın sonucunda Efkar gerçekten ailesinden tekrar ayrılmak zorunda kalır.

Organizasyon ekibini zorlayacak bir formda olan Siyah İnci’nin ipleri eline alması herkesten çok Ömer ve Zehra’yı etkiler.

Ömer’le olan geçmiş deneyimlerini hatırlamaya başlayan Zehra, Ömer’in içine kapanmaya başlayınca başı belaya girer. Gerçek ortaya çıktığında her şey kökten değişecek.

Ajans Önceki Bölümde Neler Oldu?

Hasan Atmaca’nın ölümü herkesin üzerine kara bir bulut gibi çöker. Geçmiş hesabını tamamen kapatan Hartley, yeni planlarına odaklanır ancak artık oyuna yeni biri girmiştir. Siyah İnci, Ömer ve Zehra’nın arasına şimşek gibi düşecek ve ikiliyi geçmişin eşiğine getirecektir. Korkut’tan haber alan Sacide büyük bir acı yaşar. Hasan Atmaca’nın ölümüne sebep olanlardan hesap soracağına yemin eden Korkut, çıkarken başına geleceklerden habersizdir. Ömer ve Zehra’nın radarına giren Kara İnci, geçmişin hesabını bugüne taşır. Stabiliteyi değiştirmek büyük arızalara yol açacaktır.

Organizasyon Bölüm 70 Tek Segment İzleme Ekranı

ORGANİZASYON SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE EKRAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu