Haber

Oyuncu Ayşegül Çınar ve Sevgilisi Furkan Çalıkoğlu Davasında Yeni Gelişme: Hapis talep edildi

Yasak Elma dizisiyle tanınan oyuncu Ayşegül Çınar da son günlerde gündem yaratan isimlerden biri. Ünlü oyuncu ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun geçtiğimiz yıllarda Karaköy’de bir yerde tartıştıktan sonra güvenlik görevlilerine ve polise saldırdığı iddia edilmişti.

Yasak Elma dizisi ile tanınan ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri.

Kariyeri boyunca çeşitli yapımlarda yer alan güzel oyuncu, özel hayatıyla da sık sık gündem oluyor.

Ünlü isim ile sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun geçtiğimiz yıllarda bir yerlerde tartıştığı ve kendilerini dışarı çıkarmak isteyen polis ve güvenlik görevlilerine saldırdığı iddia edilmişti.

İstanbul 52. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davaya sanıklar katılmazken, tarafların avukatları katıldı.

Duruşmaya ilişkin mütalaasını açıklayan Cumhuriyet Savcısı, ikilinin Galata’da bir restoranda otururken çevredekilerin sanıklar tarafından rahatsız edilmesi nedeniyle işletme çalışanları tarafından uyarıldığını söyledi.

Ayrıca çalışanların uyarıları üzerine Furkan Çalıkoğlu’nun mutfaktan bıçak alarak sahibi ve çalışanları tehdit ettiği de ifade edildi. Ayşegül Çınar’ın, işyerinin eşyalarına zarar veren sevgilisini durdurmaya çalışan polisleri engellemeye çalıştığı belirtildi.

Mütalaada, Ayşegül Çınar’ın görevli memura hakaret ve göreve direnme suçundan 2 yıldan 8 yıla kadar hapis cezası istendi.

Furkan Çalıkoğlu’nun da görevdeki memura hakaret, görevi yapmamaya direnme ve silahla tehdit etme gibi suçlardan 6 yıl 5 aydan 24 yıla kadar hapis cezası istendi. Sanıkların avukatları mütalaaya karşı açıklama yapmak için süre isterken, mahkeme heyeti duruşmayı bir kez daha erteledi.

dicleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu