Haber

Selami Şahin ‘Taciz’ İddiaları Hakkındaki Sessizliğini Bozdu: ‘Beni Tuzağa Düşürdüler’

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Selami Şahin, geçtiğimiz haftalarda Etiler’de kadınları rahatsız ettiği tezleriyle gündem olmuştu. İddiaya göre hanımları makamına davet eden Selami Şahin, uzun bir aradan sonra sessizliğini bozdu. Konunun yargıya taşındığını belirten ünlü sanatçı, hakkında çıkan haberlere sert tepki gösterdi.

Müzik dünyasının değerli isimlerinden biri olan Selami Şahin, geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

Uzun süredir magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Şahin cephesinde yeniden hareketlenme başladı.

Şahin’in Etiler’de yoldan çevirdiği kadınları ellerinden tutup ofisine davet ettiği iddia edilen görüntüleri sosyal medyada yankı uyandırdı.

Ünlü isim, beklediği alışveriş merkezinin önünden geçen bayanları rahatsız ettiği teziyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Yeni müzik haberlerini açıklayan Şahin, taciz dedikodularının yayıldığı haftaların ardından basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kendisine kumpas kurulduğunu öne süren ünlü müzisyen, “Bana tuzak kurdular, öyle bir şey yok tabi. Allah büyük, ona havale ediyorum. Kimin yaptığını bilmiyorum, bize dava açıldı. Beni çekemeyenler oldu, çektiler, kamerayı falan hazırladılar” dedi.

Page 2’nin haberine göre açıklamalarda bulunan Şahin sessizliğini bozarak şu açıklamaları yaptı:

“Ben bir sanatçıyım ve insan sevgisiyle varım. Bana ‘merhaba’ dediklerinde, havama girip konuşmuyorum. Fotoğraf çekmek istediklerinde de kabul ediyorum. Şimdi her şeyi iptal ettim. Çok mütevazi olmayın, öyle zannederler. Onun için yeterli. Her şeyi insanların sevgisine ve kalbine bırakıyorum. Öyle bir şey yok. Herkesle konuşuyorum. Çok kırıldım, bu yüzden artık dışarı çıkmıyorum. Alçakgönüllü olduğumda yaptıklarına bak.”

Görüntüleriyle dikkat çeken Şahin, “Hayranlarım bana ‘hadi bir kahve içelim’ deyince ofise gidiyorum, dilerseniz gelin derim” dedi.

“Ofiste 6-7 kişi çalışıyor. Kafede olmak istemediğim için kahve ikram edenlere bırakın ben yapayım derdim ama bitti. Şimdilik 3 kişi tespit edildi, onlarla yargılanıyoruz, yine gündemde.

habercatak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu