Teknoloji

State of Play’de Gerçekleştirilen Tüm Duyurular ve Gösterilen Fragmanlar [Video]

Video oyun sektörünün oyun kurucularından PlayStation, geçtiğimiz gece “State of Play” etkinliğini gerçekleştirdi. Böylelikle Sony cephesinde geliştirilmekte olan en yeni oyunlar resmen duyuruldu. Ayrıca şirket, God of War Ragnarök’ün PC’lere geleceğini de resmen açıkladı.

Bu içeriğimizde, State of Play etkinliği kapsamında gösterilen tüm fragman ve tanıtım videolarına yakından bakacağız. Dilerseniz lafı hiç uzatmadan oyunlara geçelim.

State of Play’de gösterilen tüm oyunlar:

Silent Hill 2 Remake:

Video oyun dünyasının ikonik korku oyunlarından olan Silent Hill 2’nin remake sürümü geliyor. Paylaşılan fragmana göre oyun, 8 Ekim’de PlayStation ve PC için yayımlanacak.

Astro Bot:

Oldukça eğlenceli görünen Astro Bot, 6 Eylül’de PlayStation 5 için piyasaya sürülecek.

Monster Hunter Wilds:

Monster Hunter serisinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak Monster Hunter Wilds, gelecek yıl piyasaya sürülecek. 

Marvel Rivals:

Marvel Rivals, yeni bir 5v5 nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak. Henüz erken aşamada olan oyunun kapalı beta testleri Temmuz 2024’te gerçekleştirilecek.

Until Dawn Remake:

State of Play, yine korku türünde bir yeniden yapıma daha ev sahipliği yaptı. Until Dawn’ın remake sürümü, bu sonbaharda piyasaya sürülecek.

Infinity Nikki:

Tamamen yeni bir açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkan Infinity Nikki, aşırı iyi grafikleriyle oyuncuları mest edecek gibi görünüyor. Oyun için resmî çıkış tarihi bulunmuyor.

Dynasty Warriors: Origins:

Orta Çağ türünü sevenlerin yakından bildiği Dynasty Warriors’un en yeni oyunu, gelecek yıl piyasaya sürülecek.

Concord:

Apex Legends ve Overwatch rakibi bir oyun olarak karşımıza çıkan Concord, 6 Haziran’da ön siparişe açılacak.

Skydance’s Behemoth:

PS VR2 için geliştirilen Skydance’s Behemoth, aksiyon-macera türündeki yeni yapımlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkacak. Oyun, bu sonbaharda piyasaya sürülecek.

Path of Exile 2:

Aksiyon odaklı RPG oyunu olarak duyurulan Path of Exile 2, oynaması ücretsiz olacak. Oyun, 2024’ün sonlarında erken erişime açılacak.

Alien: Rogue Incursion

Alien: Rogue Incursion da tıpkı Skydance’s Behemoth gibi PS VR2 için geliştirilen bir korku oyunu. Bu oyun da yılın sonunda piyasaya sürülecek.

Ballad of Antara:

Fantastik bir dünyada geçen Ballad of Antara, oynaması ücretsiz RPG oyunu olarak karşımıza çıkacak. Ballad of Antara, gelecek yıl piyasaya sürülecek.

Where Winds Meet:

Uzak Doğu kültürünü seven oyuncuların ilgisini çekmesi muhtemel Where Winds Meet, açık dünya RPG’si olacak. Henüz geliştirme aşamasında olan oyun için çıkış tarihi bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu