Teknoloji

The Elder Scrolls Online Necrom Bölümü Artık PC’de!

 
ZeniMax Online Studios ve Bethesda Softworks, The Elder Scrolls Online efsanesinin en yeni bölümü olan The Elder Scrolls Online: Necrom’u yayınladı. bu yeni bölüm 30 saatten fazla Yeni içerik sunar ve keşfedilecek iki yeni bölge sunar: Ustalaşmanız gereken yepyeni bir sınıf olan Arcanist ve ortaya çıkarmanız gereken gerçekliğin kendisini tehdit eden şeytani bir komplo. Nekrom bölümü şimdi PC/Mac için çıktıVe 20 Haziran 2023’te Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için piyasaya sürülecek.
 
Necrom, Scribes of Fate DLC ile başlayan hikayeye devam ediyor ancak oyuncuların bu bölümün sunduğu tüm içeriği deneyimlemesi gerekiyor. Önceki DLC’yi tamamlamış olmaları gerekmez.
 
Resmi çıkış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:
 
Telvanni Yarımadası ve Apocrypha
Telvanni Hanesi’nin ve Necrom şehrinin sinsi büyücülerine ev sahipliği yapan Telvanni Yarımadası’nın yükselen mantar ormanları, Morrowind’in diğer kısımlarını ziyaret etmiş olanlara tanıdık gelebilir. Bu yeni bölge, yeni yan görevler, Dünya Patronları, zindanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere oyuncuların keşfetmesi için bir dizi benzersiz çaba içeriyor.
Necrom ayrıca oyuncuların Hermaeus Mora’nın kendi krallığı Apocrypha’yı keşfetmesine de olanak tanır. Oblivion’un bu gizemli ve neredeyse sınırsız bölümünde, birçok ölümlü buradaki sonsuz kütüphanelerde dolaşırken ruhunu kaybetti. Ayrıca oyuncular, Aprocypha’nın orijinal bir parçası olan Chroma Incognito’yu da keşfedebilecekler. Bu yeni alan başka hiçbir yere benzemiyor ve Apocrypha’nın geri kalanı gibi oyuncuların keşfetmesi için sayısız tehlike ve sır içeriyor.
 
Bu önizlemede, Necrom ile birlikte gelen keşfedilebilir iki yeni bölge hakkında daha fazla bilgi edinin.
 
Yeni Zorluklar, Yoldaşlar ve Daha Fazlası
 
 
Necrom bölümü ayrıca yeni bir küme mücadelesi, 12 oyunculu Trial Sanity’s Edge ve yeni bir dünya etkinliği Bastion Nymic içerir. Necrom ayrıca oyunculara iki yeni yol arkadaşı getiriyor: Sharp-as-Night ve Azandar Al-Cybiades. Bu yeni bölümde her iki yoldaş da amacınızda size eşlik edebilir, seviye atlayabilir ve öğeleri donatabilir. Her yol arkadaşı kilidini açmak için kendi hikayelerini, savaş becerilerini ve görev zincirlerini getirir.
 
The Elder Scrolls Online: Necrom artık satın alınabilir dört sürüm halinde sunuluyor:
– The Elder Scrolls Online Deluxe Koleksiyonu: Necrom
– The Elder Scrolls Çevrimiçi Koleksiyonu: Necrom
– The Elder Scrolls Online Deluxe Yükseltmesi: Necrom
– The Elder Scrolls Online: Yükseltme: Necrom
 
Her iki Koleksiyon sürümü de ana oyunu, Necrom bölümünü ve önceki TÜM bölümleri içerir. ESO’ya ve diğer parçalara gerçekten sahipseniz, her iki Yükseltme sürümü de Necrom bölümüne erişim sağlar. Necrom’u PC/Mac platformlarında çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızın oyunun aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir: PC, Mac.
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu