Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi, hizmet odaklı ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla yatırımlarına her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor.

Kente yeni yollar kazandırılması ve mevcut yolların yenilenmesi için çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Dairesi ekipleri, Nazilli ilçesindeki 75’inci Yıl Bulvarı’nda hafriyat çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Nazilli 75. Yıl Bulvarına dokunuyor
Büyükşehir Belediyesi, şehrin birçok noktasında sokaklara altın dokunuşlar yaparak daha sadık ve konforlu yolları vatandaşların kullanımına sunuyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Dairesi ekipleri, Nazilli 75. Yıl Bulvarı’nda hafriyat çalışmalarını sürdürüyor. Gruplar hafriyat çalışmalarının ardından sıcak asfalt sermeye başlayacak. Tüm bu süreçlerin ardından sürüş güvenliği için hat ve kaldırım düzenleme çalışmaları yapılacak ve yolun çehresi tamamen yenilenecek.

Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla daha konforlu yollara kavuştuğunu ifade eden vatandaşlar, Lider Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çerçioğlu, hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, ” Vatandaşımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu bilerek yatırımlarımıza devam ediyoruz.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

marmaris-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu