Yaşam

Mabel Matiz’i sansür nedeniyle sahneye davet etmediği söylenen GQ Türkiye’den açıklama: Organizasyonda sorun yaşandı, özür dileriz

Tarzı ve müziği ile adından söz ettiren Mabel Matiz Temmuz ayında yayınladığı “Karakol” adlı klibi nedeniyle sansürlendi. 1.5 ay önce ödül vermek için Gq Türkiye Ödül törenine davet edilen Matiz, etkinlikte beklenmedik bir olay yaşadı. Klibine uygulanan sansür nedeniyle sahneye çıkarılmadığını söyleyen Mabel Matiz’in sözlerine. Gq TürkiyeYanıt gecikmedi.

MABEL MATİZ: DAVETLİ OLDUM AMA KATILMADIM

Konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşımda bulunan Mabel Matiz, yaşananları şu sözlerle anlattı: “1-1,5 ay önce GQ Türkiye ekibinden Egibles of the Elects of Yıl ödül gecesi sahneye bir tane daha çağrıldı.Yaz aylarında “Patrol” klibi ile ilgili çıkan sansür haberleri ve yoğun gündem nedeniyle GQ Türkiye grubunun hakkımdaki sunumu son gün bıraktığını birinci elden öğrendim ve gün boyunca kendi aralarında tartışmalar yapıldığını söyledi.”

GQ TÜRKİYE: MABEL MATİZ’E İTİRAZ

Mabel Matiz’in paylaşımının ardından GQ Türkiye’den açıklama geldi. Matiz’in GQ Türkiye’nin kapağında yer alan pozunun yer aldığı açıklamada, “Belirttiğimiz gibi kastetmesek de çok nazik bir dille organizasyon hatamızı talihsiz talihsizlikle ortaya koyan sevgili Mabel Matiz’i üzdüğümüz için özür dileriz. Mabel Bize her zaman ilham veren , anlıyoruz, keyifli ve aydınlık bir geleceğin hayalini paylaşıyoruz ortada” denildi.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu