Haber

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Duranlar ve Göktarla Mahallelerini Ziyaret Etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt İlçesi Duranlar ve Göktarla Mahallelerini ziyaret etti. Önder Gürkan da tamamlanan yolları ve çalışmaları inceleyerek mahalle sakinleriyle görüşmeye geldi.

Duranlar Mahallesi Muhtarı Hikmet Aslan, Lider Gürkan’a hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, çalışmaların hayırlı olmasını diledi.

Yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Latif Okyay, bu dönemde yaklaşık 25 kilometrelik ikinci kat sathi kaplama yaptıklarını belirterek, “Duranlar ilçesinde 4 kilometrelik hattımız tamamlandı. tamamlandı. Göktarla ilçesine giden yolumuz tamamlandı. Bu bölgede sathi kaplamasız yolumuz yok.” .

Görevlerinin şehre hizmet etmek olduğunun altını çizen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Geçen depremlere rağmen hizmetlerimizde sekme yok, daha çok segmenti büyüterek hizmet vermeye devam ediyoruz.”

Göreve geldiklerinde altyapısız, susuz, asfaltsız, atık suların derelere karıştığı bir Malatya olmaz dediklerini belirten Gürkan, “Büyükşehir Belediyesi olarak artık çöp aktarma istasyonları yaptık. tüm ilçelerimizde 2 adet beton santrali kurduk ayrıca 2 adet asfalt plenti kurduk inşAllah Allah’ın izniyle samimi olursak her şeyin üstesinden geliriz bunun için bize gönüllerinizi açtığınız için hepinize teşekkür ederim sıcak karşılama” dedi. – MALATYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu